Churu Dog skanėstas šunims Bites Chicken Tuna 96g

 • Churu Dog skanėstas šunims Bites Chicken Tuna 96g

  Kaina 669
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pagalvėlės formos begrūdžiai skanėstai šunims su vištiena ir tunu 

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Maistas skirtas
  Šunims
 • Churu Bites yra minkšti pagalvės formos natūralūs vištienos ir tuno skanėstai su žaliosios arbatos ekstraktu ir vitaminu E. Be grūdų, konservantų ir dirbtinių dažiklių. Kiekvienoje pakuotėje yra aštuonios atskiros pakuotės, kad būtų išlaikytas maksimalus šviežumas.

  • Pagaminta iš 100% ūkyje užaugintos vištienos ir laukinio tuno.
  • Kreminis įdaras viduje.
  • Be grūdų, konservantų ar dirbtinių dažiklių.

  Sudėtis: vištiena (58,2%), tunas (17,1%), tapijoka (džiovinta), kiaušinio baltymas, natrio kazeinatas, vištienos ekstraktas, mielės ir jų dalys, žaliosios arbatos ekstraktas.

  Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 28,5%, žali riebalai 5%, žali pelenai 1,7%, žalia ląsteliena 0,2%, drėgmė 63,5%.

  Priedai / 1kg: maistiniai priedai: vitaminas E (3a700) 121 mg. Technologiniai priedai: guaro derva (E412) 6,3 g. Dažikliai: 2, b, natūralūs produktai – botaniškai apibrėžti, paprikos ekstraktas 0,1 g.

  Metabolizuojama energija: 1480 kcal/kg.

  Šėrimo rekomendacijos: naudokite kaip pašaro papildą. Pasirūpinkite, kad visada būtų šviežio geriamo vandens. Po atidarymo laikyti šaldytuve ir suvartoti kuo greičiau. Laikykite vėsioje ir sausoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

  Grynasis svoris: 12 g × 8 pakuotės, 96 g.

  Gamintojas: Inaba.