Churu Cat skanėstas katėms Bites Chicken Tuna 30g

 • Churu Cat skanėstas katėms Bites Chicken Tuna 30g

  Kaina 309
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pagalvėlės formos begrūdžiai skanėstai katėms su vištiena ir tunu 

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Maistas skirtas
  Katėms
 • Churu Bites yra minkšti pagalvės formos natūralūs vištienos ir tuno skanėstai su žaliosios arbatos ekstraktu ir vitaminu E. Be grūdų, konservantų ir dirbtinių dažiklių. Kiekvienoje pakuotėje yra trys atskiros pakuotės, kad būtų išlaikytas maksimalus šviežumas.

  • Pagaminta iš 100% ūkyje užaugintos vištienos ir laukinio tuno.
  • Gardus kreminis įdaras viduje.
  • Be grūdų, konservantų ir dirbtinių dažiklių.

  Sudėtis: vištiena (41,6%), tunas (33,8%), tapijoka (džiovinta), kiaušinio baltymo milteliai, natrio kazeinatas, vištienos ekstraktas, mielės ir jų dalys, tuno ekstraktas, žaliosios arbatos ekstraktas.

  Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 28%, žali riebalai 5%, žali pelenai 1,8%, žalia ląsteliena 0,3%, drėgmė 63%.

  Priedai / 1kg: maistiniai priedai: vitaminas E (3a700) 121 mg. Technologiniai priedai: guaro derva (E412) 6,3 g. Jusliniai priedai: kvapiosios medžiagos. Dažikliai: 2, b, natūralūs produktai – botaniškai apibrėžti, paprikos ekstraktas 0,1 g.

  Metabolizuojama energija: 1500 kcal/kg.

  Šėrimo rekomendacijos: naudokite kaip pašaro papildą. Pasirūpinkite, kad visada būtų šviežio geriamo vandens. Po atidarymo laikyti šaldytuve ir suvartoti kuo greičiau. Laikykite vėsioje ir sausoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

  Grynasis svoris: 10 g × 3 pakuotės, 30 g.

  Gamintojas: Inaba.