Brit Care

 • Brit Care Grain-free Adult Large Breed Salmon 12 kg

  Visavertis pašaras šunims. Begrūdės linijos receptas su lašiša ir bulvėmis skirtas didelių veislių suaugusiems šunims (virš 25 kg) 

  Kaina 4965
  Brit Care Grain-free Adult Salmon 12 kg

  Visavertis pašaras šunims. Begrūdės linijos receptas su lašiša skirtas mažų arba vidutinių veislių suaugusiems šunims 

  Kaina 4889
  Brit Care Grain-free Junior Large Breed Salmon 12 kg

  Visavertis pašaras šunims. Begrūdės linijos receptas su lašiša ir bulvėmis skirtas didelių veislių (virš 25 kg) jauniems šunims (nuo 3 mėnesių iki 2 metų) 

  Kaina 5249
  Brit Care Grain-free Puppy Salmon 12 kg

  Visavertis pašaras šuniukams. Begrūdės linijos receptas su lašiša ir bulvėmis skirtas visų veislių šuniukams ir jauniems šunims (4 savaitės – 12 mėnesių) 

  Kaina 5379
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Brit Care Grain-free Senior&Light Salmon 12 kg

  Visavertis pašaras šunims. Begrūdės linijos receptas su lašiša ir bulvėmis skirtas visų veislių vyresniems šunims (vyresniems nei 7 metų). Taip pat tinka šunims, kurie linkę turėti antsvorio 

  Kaina 5480
  Brit Care Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb 12 kg

  Visavertis pašaras šunims. Hipoalerginės linijos receptas su ėriena ir ryžiais skirtas suaugusiems didelių veislių šunims (virš 25 kg) 

  Kaina 4689
  Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 12 kg

  Visavertis pašaras šunims. Hipoalerginės linijos receptas su ėriena ir ryžiais skirtas suaugusiems vidutinių veislių šunims (10 – 25 kg) 

  Kaina 4599
  Brit Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb 12 kg

  Visavertis pašaras šunims. Hipoalerginės linijos receptas su ėriena ir ryžiais skirtas jauniems (nuo 3 mėnesių iki 2 metų) didelių veislių šunims (virš 25 kg) 

  Kaina 5019
  Brit Care Hypoallergenic Puppy Lamb 12 kg

  Visavertis pašaras šuniukams. Hipoalerginės linijos receptas su ėriena ir ryžiais, skirtas visų veislių šuniukams ir jauniems šunims (4 savaitės – 12 mėnesių) 

  Kaina 4759
  Brit Care Sustainable Adult Small Breed Chicken&Insect 7 kg

  Visavertis pašaras šunims. Draugiškas gamtai receptas su vabzdžiais ir vištiena skirtas mažų veislių suaugusiems šunims. Padeda sumažinti stresą ir palaikyti stiprų imunitetą 

  Kaina 2739
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Brit Care Sustainable Senior Chicken&Insect 12 kg

  Visavertis pašaras šunims. Draugiškas gamtai receptas su vištiena ir vabzdžiais skirtas visų veislių vyresnio amžiaus šunims 

  Kaina 4290
  Prekė išparduota. Susisiekite